• Luni

    23 Mai
    15:00 - 17:00
    OPEN GYM
    FARA ANTRENOR
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 17:55
    KARDIO KICK BOX
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    ACG WORKOUT/ STRONG
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    TRX
    DÉCSEI DAVID
    PERFORMANCE LAB
  • Marți

    24 Mai
    07:00 - 07:55
    TRX FUNCTIONAL
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    15:00 - 17:00
    OPEN GYM
    FARA ANTRENOR
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 17:55
    KARATE
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    18:00 - 18:55
    TRX
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    ACG WORKOUT-STEP
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    DÉCSEI DAVID
    PERFORMANCE LAB
  • Miercuri

    25 Mai
    10:00 - 10:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    15:00 - 17:00
    OPEN GYM
    FARA ANTRENOR
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 18:00
    BODYPUMP LESMILLS
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    ZUMBA
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    TRX
    DÉCSEI DAVID
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    KARDIO KICK BOX
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    TRX POWER STRECH
    ELISABETH PRINZINGER
    PERFORMANCE LAB
  • Joi

    26 Mai
    07:00 - 08:00
    BODYPUMP LESMILLS
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    15:00 - 17:00
    OPEN GYM
    FARA ANTRENOR
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 17:55
    KARATE
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    18:00 - 18:55
    TRX FUNCTIONAL
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    YOGA FLOW.
    ELISABETH PRINZINGER
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    CIRCUIT TRAINING
    ANDREA JEROMOS
    PERFORMANCE LAB
  • Vineri

    27 Mai
    15:00 - 17:00
    OPEN GYM
    FARA ANTRENOR
    PERFORMANCE LAB
    18:00 - 18:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    DÉCSEI DAVID
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 20:00
    BODYPUMP LESMILLS
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU ENERGY KARDIO CLUB SATU MARE

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută