• Marți

    11 Mai
    07:00 - 07:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 17:55
    KARATE EKC
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    18:00 - 18:55
    DBANDS TRAINING
    ELISABETH PRINZINGER
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    KARATE SAMURAIUL
    ROBERT MAGOS
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    FUNCTIONAL-TRAINING
    LAZIN LUDMILA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    TRX
    ELISABETH PRINZINGER
    PERFORMANCE LAB
    20:00 - 20:55
    ZUMBA
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    12 Mai
    18:00 - 18:55
    ABS-ATTACK
    ELISABETH PRINZINGER
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    TAE BO
    LAZIN LUDMILA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    TRX POWER STRECH
    ELISABETH PRINZINGER
    PERFORMANCE LAB
    20:00 - 20:55
    ACG WORKOUT/ STRONG
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    13 Mai
    07:00 - 07:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    17:00 - 17:55
    KARATE EKC
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    18:00 - 18:55
    DBANDS TRAINING
    ELISABETH PRINZINGER
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    KARATE SAMURAIUL
    ROBERT MAGOS
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 20:00
    BODYPUMP LESMILLS
    ARNOLD ANZIK
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    BODY&MIND
    ELISABETH PRINZINGER
    PERFORMANCE LAB
    20:00 - 20:55
    ZUMBA
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    14 Mai
    18:00 - 18:55
    TRX
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    FUNCTIONAL TRAINING
    ARNOLD ANZIK
    PERFORMANCE LAB
  • Luni

    17 Mai
    17:00 - 17:55
    GRIT LESMILLS VIRTUAL
    FARA ANTRENOR
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 18:55
    ACG WORKOUT/ STRONG
    ANDREA JEROMOS
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    TAE BO
    LAZIN LUDMILA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 19:55
    INDOOR CYCLING
    MIHAI CZINKA
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 19:55
    TRX POWER STRECH
    ELISABETH PRINZINGER
    PERFORMANCE LAB

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU ENERGY KARDIO CLUB SATU MARE

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută